احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی یکی از سخنرانان مراسم همایش حضرت زین العابدین«علیه السلام» و افتتاحیه ساختمان مرکز تخصصی صحیفه سجادیه بود. این مراسم در عصر روز 13 مرداد ماه سال جاری با حضور نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده برگزار گردید.

یازده سال برگزاری کنگره امام سجاد«علیه السلام» با محوریت استان هرمزگان

احمد مرادی طی سخنانی در همایش حضرت زین العابدین«علیه السلام» و نیز افتتاحیه ساختمان مرکز تخصصی صحیفه سجادیه که عصر 13 مرداد مقارن با روز مباهله در قم برگزار شد، اظهار داشت: یازده سال برگزاری کنگره امام سجاد«علیه السلام» با محوریت استان هرمزگان که در حال حاضر صبغه بین المللی پیدا کرده، بعد از عنایات الهی مرهون زحمات و تلاش های مخلصانه جمعی از فضلا، دانشمندان، مسئولان و دغدغه مندان است که باید از این منظر خدای متعال را بابت این توفیق در استان هرمزگان شاکر باشیم.

نکته:

کنگره امام سجاد (علیه السلام) در سال های ابتدایی به شکل همایش برگزار می شد و بعد به کنگره ارتقا یافت و امید است که در آینده تبدیل به بنیاد شود تا بیش از پیش منشأ خیرات و برکات باشد.

اهمیت انجام فعالیت های فرهنگی

وی خاطرنشان کرد: همچنین ما نباید از اهمیت فعالیت های فرهنگی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن غافل شویم که بی شک در این راستا بهره گیری از گنجینه معارف صحیفه سجادیه ، لازمه انجام فعالیت های فرهنگی شایسته و مقابله با هجمه فرهنگی دشمن است.

مردم استان هرمزگان به شدت تشنه کسب معارف اهل بیت«علیه السلام» و معنویت

مرادی بیان داشت: مردم استان هرمزگان به شدت تشنه کسب معارف اهل بیت«علیه السلام» و معنویت هستند و در این راستا با مدد از نام و یاد امام سجاد«علیه السلام» و به خصوص صحیفه سجادیه ما باید در راستای پاسخ به نیازهای فکری، دینی و فرهنگی مردم حرکت کنیم.

****

منبع: به نقل از خبرگزاری شبستان

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید